DETALĖS

Atvažiavę pas mus galite būti ramūs - meistrai atliks pageidaujamus remonto darbus, parinksime  aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančių gamintojų remontines dalis. Pasikeiskite tepalus pas mus - Jūsų automobiliui parinksime gamintojo rekomenduojamas specifikacijas atitinkančius skysčius, pagamintus Vokietijoje.

      TEPALAI

 

Atstovaujame aukščiausios kokybės Vokietijos alyvos gamintoją Mabanol. Tai yra dukterinė Mabanaft firmos dalis, prekybinis  Marguard & Bahls AG padalinys Hamburge. Marguard & Bahls AG jau 60 metų yra pirmaujanti firma tarptautinėje naftos ir energetikos rinkoje. Pagrindinės firmos kryptys yra prekyba nafta, naftos talpyklos ir naftos produktų saugojimas jose, lėktuvų užpildymas kuru.Marguard & Bahls AG biurai yra Europoje, Anglijoje, pietų ir šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje ir kolektyvą sudaro apie 3700 darbuotojų.

 

Alyvas ir tepalus Mabanol gamina H&R Chem Pharm gamykloje kuri įsikūrusi Salzbergenas, Vokietijoje. Naujausios technologijos alyvų gamyboje ir nenutrūkstanti kokybės kontrolė- tai garantuoja aukščiausią kokybę Mabanol variklinių ir techninių alyvų gamyboje.

Dabartiniu metu H&R Chem Pharm yra pati moderniausia ir aprūpinta pačiomis naujausiomis technologijomis gamykla Vokietijoje, kuri gamina įvairias tepimo alyvas. Čia alyva pradedama gaminti nuo žalios naftos perdirbimo iki galutinio produkto, kuris pateikiamas vartotojui.

Mabanol alyvos ir tepalai atitinka aukščiausius standartus tarptautinėje rinkoje API ( American Petroleum institute), ACEA (Association des Constracteuis Europeen des Automobiles), ISO (International Organization for Standartization) ir turi pačias naujausias aprobacijas iš žymiausių automobilių gamintojų. Mabanol pasitiki BMW, Mercedes – Benz, Chrysler, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Ford, Opel, Porche, Jaguar, Volvo, Man, Cat, Scania, DAF ir kiti technikos bei automobilių gamintojai.