1/2
Small Heading
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
Autociklas

 

Automobilių remontas Panevėžyje. Profesionalūs uab "Autociklas" meistrai mūsų autoservise remontuoja variklius, važiuoklės ir stabdžių sistemas. Atliekame automobilio einamuosius priežiūros darbus, parenkame detales. Patikėkite savo automobilio remontą mums - ruošiame automobilius techninei apžiūrai ir nuvežame į techninės apžiūros centrus.

Atvažiuokite darbo metu pas mus remontuoti automobilio, nuo darbų atitrūksite tik trumpam - suderinus remonto darbus, savo transportu nuvešime Jus atgal į darbą ar namus. Prekiaujame aukščiausios kokybės vokiškais tepalais MABANOL.


Užsiregistruokite automobilio remontui iš anksto, arba atvažiuokite tiesiai pas mus - pakonsultuosime ir sutarsime automobilį suremontuoti Jums tinkamu laiku. Nemokamas wi-fi internetas autoserviso patalpose neleis nuobodžiauti laukiant.

Darbo laikas:

PIRMADIENIS - PENKTADIENIS:

8:00 - 18:00

ŠEŠTADIENIS: 8:00 - 13:00

Registracija telefonu:

 

+37068746116
+37065644558
Adresas:
J.JANONIO G. 1B,
PANEVĖŽYS

Apie mus

 

     Autociklas yra įsikūręs J.Janonio g.1B, vairavimo mokyklos "Pavara" teritorijoje. Autoservise atliekami variklio, pakabos, stabdžių sistemų remonto darbai bei priežiūra. Atliekame ir kitus remonto darbus, automobilius ruošiame techninei apžiūrai. Parenkame detales pagal klientų pageidavimus - prekiaujame tik sertifikuotomis, aukščiausios kokybės standartus atitinkančiomis atsarginėmis detalėmis bei eksploatacinėmis medžiagomis. Atliktiems darbams, naudojant mūsų užsakytas detales, suteikiame garantiją. Autoserviso meistrai transporto priemonių apžiūrai ir remontui naudoja dviejų ir keturių kolonų automobilinius keltuvus, sertifikuotus įrankius. Remontas atliekamas pagal techninius darbų atlikimo aprašymus.

Teikiamos paslaugos

 

​- Tepalų ir filtrų keitimas

Nuo   5 EUR

- Pakabos tikrinimas                        Nuo 3 EUR

- Šarnyro keitimas                          Nuo 6 EUR


- Antgalio keitimas                           Nuo 8 EUR


- Stabdžių disko keitimas                 Nuo 8 EUR


- Diskinių trinkelių keitimas               Nuo 12 EUR


- Variklio dangtelio tarpinės keitimas  Nuo 6 EUR


- Variklio galvutės tarpinės keitimas  Nuo 75 EUR


- Generatoriaus dirželio keitimas       Nuo 5 EUR


- Pagrindinio diržo keitimas              Nuo 35 EUR